Hadička polyuretanová Elastollan C98 azurová
polyuretanová hadička s kalibrovaným vnějším průměrem v azurové barvě
Kalibrované hadičky z polyuretanu Elastollan C98 vyrobené ze špičkových granulátů. Vynikající flexibilita určené zejména pro mechanicky namáhaná vedení. Vysoká odolnost vůči kyslíku, ozónu, vibracím a stárnutí. Použití zejména pro vedení stlačeného vzduchu, vody, a plynů v průmyslu, automatizační, měřící a regulační technice.
Vhodné pro nástrčné spojky a systémy (Push-in) a spojky s převlečnou maticí (Push-on).
Vhodné pro nástrčné spojky a systémy (Push-in) a spojky s převlečnou maticí (Push-on).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Polyuretanové hadičky PU - Elastollan C98 |
|---|---|
| Vnější průměr hadice: | 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm, 12 mm |
| Barva: | azurová |
| Vnitřní průměr hadice: | 8 mm, 2,5 mm, 2 mm, 4 mm, 6 mm, 6,5 mm, 5,5 mm, 9 mm, 3 mm, 5 mm, 7 mm |
| Balení: | 100 m |
| Materiál: | Elastollan C98 |
| Pracovní teplota: | -40/+60°C |
| Tvrdost: | 52 °Sh |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



