pojistný ventil TW1 - 1/4", DN7, 10,5 bar
pojišťovák s vnějším trubkovým závitem 1/4" s průměrem sedla 7 mm
Přetlakový pojišťovací ventil pro vzduch a podobné plyny s vnější trubkovým závitem (BSPP) a volným odfukem do atmosféry.
Bezpečnostní prvek sloužící k odpouštění stlačeného média ze systému v případě nadměrného tlakového zatížení.
Pojistný ventil je dodáván nastavený na požadovaný tlak a opatřen plombou.
Protokol o nastavení pojistného ventilu není součástí dodávky, je třeba jej objednat samostatně a je zpoplatněn.
Certifikace: TIS-PED-MI-15-10-009474-9072 (B); DGR-0036-QS-1084-18 (D)
Aplikované normy: podle směrnice 2014/68/EU; ISO 4126-1
Možnost nastavení: 0,5-45 bar
Koeficient vypouštění: 0,75 (0,5-1,5 bar); 0,82 (1,6-45 bar)
Přetlak: + max 10 %
Vypnutí po uzavření: + max 10 %
Materiály: tělo ventilu - mosaz těsnění – FKM (-10/+200 °C); NBR (-10/+80 °C); VITON (-10/+200°C); EPDM (-30/+140 °C) víčko - mosaz jehla ventilu - ocel pružina – uhlíková ocel regulační šroub – mosaz otevírací kroužek - mosaz
Bezpečnostní prvek sloužící k odpouštění stlačeného média ze systému v případě nadměrného tlakového zatížení.
Pojistný ventil je dodáván nastavený na požadovaný tlak a opatřen plombou.
Protokol o nastavení pojistného ventilu není součástí dodávky, je třeba jej objednat samostatně a je zpoplatněn.
Certifikace: TIS-PED-MI-15-10-009474-9072 (B); DGR-0036-QS-1084-18 (D)
Aplikované normy: podle směrnice 2014/68/EU; ISO 4126-1
Možnost nastavení: 0,5-45 bar
Koeficient vypouštění: 0,75 (0,5-1,5 bar); 0,82 (1,6-45 bar)
Přetlak: + max 10 %
Vypnutí po uzavření: + max 10 %
Materiály: tělo ventilu - mosaz těsnění – FKM (-10/+200 °C); NBR (-10/+80 °C); VITON (-10/+200°C); EPDM (-30/+140 °C) víčko - mosaz jehla ventilu - ocel pružina – uhlíková ocel regulační šroub – mosaz otevírací kroužek - mosaz
Doplňkové parametry
| Kategorie: | POJISTNÉ VENTILY |
|---|---|
| Nastavení pojišťováku: | 10,5 bar |
| ? SW: | 17 |
| Rozměr závitu: | 1/4" |
| Typ závitu: | trubkový (G) |
| Provedení závitu: | vnější (a) |
| Médium: | vzduch/inertní plyny |
| Těsnění: | FKM |
| Materiál: | mosaz |
| Pracovní tlak: | 50 bar |
| Pracovní teplota: | -10/+200°C |
| Jmenovitá světlost: | DN 7 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



