bajonetová spojka GEKA, trn 13 mm
bajonet 40 mm s hadičníkem 13 mm
Bajonetová spojka GEKA s trnem do hadice, pro snadné spojování rozvodů neagresivních kapaliny a čerpací techniku v průmyslu, řemeslnictví a zemědělství. Základní verze v provedení z mosazi MS 58 s prvky z NBR, pracovním tlakem PN10 bar a maximální pracovní teplotou +95°C.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bajonety GSKN |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.094 kg |
| Médium: | voda |
| Těsnění: | NBR |
| Bajonet: | 40 mm |
| Vnitřní průměr hadice: | 13 mm |
| Materiál: | mosaz |
| Pracovní tlak: | 10 bar |
| Pracovní teplota: | max. 95°C |
| Jmenovitá světlost: | DN 10 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



