čep spojovací SEC100AQIS 040266
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Značka: A.P.I.
Čep pro spojení kyvných úchytů pro pneumatické válce
Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: 040266
Značka: A.P.I.
Pro válce s rozměry dle ISO 15552 (dříve ISO 6431)
Materiál ocel. Dodávka obsahuje čep a dvě segerové pojistky.
Průměr válce: 100 mm
Rozteč: 111 mm
Délka: 118 mm
Průměr: 20 mm