čep spojovací SEC125AQIS 040267
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Značka: A.P.I.
Čep pro spojení kyvných úchytů pro pneumatické válce
Dostupnost Vyprodáno (dodání 1-4 týdny)
Kód: 040267
Značka: A.P.I.
Pro válce s rozměry dle ISO 15552 (dříve ISO 6431)
Materiál ocel. Dodávka obsahuje čep a dvě segerové pojistky.
Průměr válce: 125 mm
Rozteč: 132 mm
Délka: 139 mm
Průměr: 25 mm