hadice HV80 8/15 mm, 80 bar
5/16" vzduchová hadice z PVC, DN8, PN80, červená
Vysokotlaká hadice z měkčeného PVC odolávající vlivu kondenzátu. Dva textilní oplety z vysocepevnostního polyesteru. Speciální hadice určené pro dopravu stlačeného vzduchu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hadice pro vzduch HV80 - PVC |
|---|---|
| Vnější průměr hadice: | 15 mm |
| Médium: | vzduch |
| Vnitřní průměr hadice: | 8 mm |
| Balení: | 100 m |
| Materiál: | PVC |
| Měrná jednotka: | metr, balení |
| Pracovní tlak: | 80 bar |
| Pracovní teplota: | -5/+60°C |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



