hadice RWCB 9/15 mm, 17 bar
3/8" chladící hadice z PVC, DN9, PN17, modrá
Hadice pro chladící vodu do vstřikovacích forem. Dvouvrstvé provedení z měkčeného PVC, vyztužené textilním opletem z vysocepevnostního polyesterového vlákna. Čirá vnitřní duše a modrý vnější plášť pro označení vstupní vody do formy. Určené speciálně pro plastikářský průmysl.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hadice pro chládící vodu RWCB - PVC |
|---|---|
| Vnější průměr hadice: | 15 mm |
| Médium: | voda |
| Vnitřní průměr hadice: | 9 mm |
| Balení: | 50 m |
| Materiál: | PVC |
| Měrná jednotka: | metr, balení |
| Pracovní tlak: | 17 bar |
| Pracovní teplota: | -5/+60°C |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



