hadice spirálová polyuretan 8/5 mm 5 m
flexibilní spirálová hadice z polyuretanu
Spirálové hadice z polyuretanu (PU) s kalibrovaným vnějším průměrem, s vysokou odolností vůči zlomení, otěru a tlaku určené především pro flexibilní přívody stlačeného vzduchu k pneumatickému nářadí a ofukovacím pistolím.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Spirálové hadice 8/5 mm |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.165 kg |
| Vnější průměr hadice: | 8 mm |
| Médium: | vzduch |
| Barva: | modrá |
| Vnitřní průměr hadice: | 5 mm |
| Materiál: | polyuretan |
| Pracovní tlak: | 10 bar |
| Pracovní teplota: | -10/+85°C |
| Délka: | 5 m |
| Pracovní délka: | 3 m |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



