hadička PA11 Rilsan čirá 1/2"
palcová polyamidová hadička PA11 s kalibrovaným vnějším průměrem 1/2" v čiré barvě
Tvrdé hadičky z polyamidu PA11 Rilsan s výbornou tlakovou odolností určené pro delší rovná vedení zejména v průmyslu, automatizační, měřící a regulační technice.
Vysoká odolnost vůči vlhkosti, slané vodě, olejům, chemikáliím a stárnutí.
Vysoká odolnost vůči vlhkosti, slané vodě, olejům, chemikáliím a stárnutí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Polyamidové hadičky PA11 Rilsan - palcové |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.57 kg |
| Vnější průměr hadice: | 12,7 mm, 1/2" |
| Barva: | čirá |
| Vnitřní průměr hadice: | 9,52 mm |
| Balení: | 100 m |
| Materiál: | polyamid PA11 |
| Pracovní teplota: | -40/+80°C |
| Tvrdost: | 63 °Sh |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



