hadička PA12 Atex černá 6/4 mm
polyamidová hadička PA12 v antistatickém provedení s kalibrovaným vnějším průměrem
Polyamidové hadičky PA12 v antistatickém provedení s certifikací ATEX II 2 G/D pro aplikace s náročnými bezpečnostními požadavky, pro prostředí s nebezpečím výbuchu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Polyamidové hadičky PA12 Atex |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| Vnější průměr hadice: | 6 mm |
| Barva: | černá |
| Vnitřní průměr hadice: | 4 mm |
| Balení: | 100 m |
| Materiál: | polyamid PA12 |
| Pracovní tlak: | 15 bar |
| Pracovní teplota: | -30/+80°C |
| Tvrdost: | 70 °Sh |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



