Hadička polyamidová PA12 pro brzdy černá
polyamidová hadička PA12 s kalibrovaným vnějším průměrem pro systémy vzduchových brzd
Polyamidové hadičky PA12 s excelentní životností vyrobené dle požadavků normy DIN 73378. Tepelně stabilní a odolná UV záření. Hadičky určené zejména pro systémy vzduchových brzd nákladních a užitkových automobilů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Polyamidové hadičky PA12 - brzdové |
|---|---|
| Vnější průměr hadice: | 6 mm, 8 mm, 10 mm, 12 mm, 16 mm, 18 mm |
| Barva: | černá |
| Vnitřní průměr hadice: | 8 mm, 4 mm, 6 mm, 9 mm, 12 mm, 14 mm |
| Balení: | 100 m |
| Materiál: | polyamid PA12 |
| Pracovní teplota: | -40/+80°C |
| Tvrdost: | 70 °Sh |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



