náhradní manometr 63 mm, 0-12 bar, zadní připojení M10x1
náhradní manometr s ochranným gumovým krytem k pneuhustiče TG-09
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Manometry pneuhustičů |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| Rozsah manometru: | 0 až 12 bar |
| Rozměr závitu: | M10x1 |
| Typ závitu: | metrický (M) |
| Provedení závitu: | vnější (a) |
| Průměr manometru: | 63 mm |
| Připojení: | zadní |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



