Manometr plastový 40 mm, spodní, 1/8"
plastový tlakoměr s průměrem 40 mm se spodním připojením 1/8"
Základní provedení manometru s nižšími nároky na mechanickou odolnost přístroje, určený pro měření tlaku neagresivních médií.
Tělo z plastu, akrylátové čelní sklo, připojení, měřící člen a ciferník ze slitin mědi.
Tělo z plastu, akrylátové čelní sklo, připojení, měřící člen a ciferník ze slitin mědi.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Manometry s plastovým krytem |
|---|---|
| Rozsah manometru: | -1 až 0 bar, 0 až 1 bar, 0 až 1,6 bar, 0 až 2,5 bar, 0 až 4 bar, 0 až 6 bar, 0 až 10 bar, 0 až 16 bar, 0 až 25 bar |
| Rozměr závitu: | 1/8" |
| Typ závitu: | trubkový (G) |
| Provedení závitu: | vnější (a) |
| Průměr ciferníku: | 40 mm |
| Pracovní teplota: | -20/+60°C |
| Třída přesnosti: | 2,5 % |
| Připojení: | spodní |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



