oko zadní ASV125ALIS 042087
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Značka: A.P.I.
Oko zadní ASV-ALIS
Dostupnost Vyprodáno (dodání 1-4 týdny)
Kód: 042087
oko zadní ASV125ALIS 042087
Značka: A.P.I.
Oko zadní ASV-ALIS
Úchyt pro kyvné připevnění profilového válce s rozměry dle ISO 15552 (dříve ISO 6431)
Materiál hliník. Lze spojit s vidlicí CF pomocí čepu SEC (čep není součástí dodávky)
Průměr válce: 125 mm
Rozteč: 70 mm
Průměr čepu: 25 mm
Otvory: 14 mm