pojistný ventil TA6 - 1/4", DN6, CE
pojišťovák s vnějším trubkovým závitem 1/4" s průměrem sedla 5,8 mm
Přetlakový pojišťovací ventil pro vzduch a podobné plyny s certifikací CE.
Bezpečnostní prvek sloužící k odpouštění stlačeného média ze systému v případě nadměrného tlakového zatížení. Provedení s vnější trubkovým závitem (BSPP) a volným odfukem do atmosféry.
Bezpečnostní prvek sloužící k odpouštění stlačeného média ze systému v případě nadměrného tlakového zatížení. Provedení s vnější trubkovým závitem (BSPP) a volným odfukem do atmosféry.
Dodáváno včetně protokolu.
Průtok při 8 bar: 1839 l/min
Průtok při 10 bar: 2248 l/min
Průtok při 11 bar: 2452 l/min
Celková délka: 43 mm
Délka závitu: 5 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | POJISTNÉ VENTILY |
|---|---|
| Nastavení pojišťováku: | 8,0 bar, 8,3 bar, 10,0 bar, 10,3 bar |
| Rozměr závitu: | 1/4" |
| Typ závitu: | trubkový (G) |
| Provedení závitu: | vnější (a) |
| Médium: | vzduch/inertní plyny |
| Těsnění: | NBR |
| Materiál: | mosaz |
| Pracovní tlak: | 15 bar |
| Pracovní teplota: | -10/+80°C |
| Jmenovitá světlost: | DN 5,8 |
| Rozměr klíče: | 15 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



