pojistný ventil TW1 - 3/8", DN7, TÜV
pojišťovák s vnějším trubkovým závitem 3/8" s průměrem sedla 7 mm
Přetlakový pojišťovací ventil pro vzduch a podobné plyny s certifikací TÜV.
Bezpečnostní prvek sloužící k odpouštění stlačeného média ze systému v případě nadměrného tlakového zatížení. Provedení s vnější trubkovým závitem (BSPP) a volným odfukem do atmosféry.
Bezpečnostní prvek sloužící k odpouštění stlačeného média ze systému v případě nadměrného tlakového zatížení. Provedení s vnější trubkovým závitem (BSPP) a volným odfukem do atmosféry.
Dodáváno včetně protokolu.
Průtok při 8 bar: 3120 l/min
Průtok při 10 bar: 3814 l/min
Průtok při 11 bar: 4161 l/min
Průtok při 16 bar: 5895 l/min
Celková délka: 63 mm
Délka závitu: 9 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | POJISTNÉ VENTILY |
|---|---|
| Nastavení pojišťováku: | 10,0 bar, 11,0 bar, 16,0 bar |
| ? SW: | 20 |
| Rozměr závitu: | 3/8" |
| Typ závitu: | trubkový (G) |
| Provedení závitu: | vnější (a) |
| Médium: | vzduch/inertní plyny |
| Těsnění: | VITON |
| Materiál: | mosaz |
| Pracovní teplota: | -10/+200°C |
| Jmenovitá světlost: | DN 7 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



