příruba čelní FL125AQIS 042125
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Značka: A.P.I.
Příruba čelní FL-AQIS
Dostupnost Vyprodáno (dodání 1-4 týdny)
Kód: 042125
příruba čelní FL125AQIS 042125
Značka: A.P.I.
Příruba čelní FL-AQIS
Úchyt pro pevnou montáž na čelní víko válce s rozměry dle ISO 15552 (dříve ISO 6431)
Materiál ocel. Dodávka neobsahuje aspojovací šrouby.
Průměr válce: 125 mm
Šířka: 140 mm
Délka: 205 mm
Otvory: 13,5 mm