prodloužení RF275L vnitřní a vnější závit 1", L1= 100mm RF275L-10100
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Značka: Noname
Vyrobeno z mosazi CW617N, trubkové závity podle normy ISO 228
Pracovní tlak 20 bar
Dostupnost Vyprodáno (dodání 1-4 týdny)
Kód: RF275L-10100
Značka: Noname
Pracovní tlak 20 bar