redukční ventil 3/8" + manometr A2R-38
redukční ventil G3/8"i
Regulátor tlaku s vnitřním trubkovým závitem manometrem 0-16 bar a upevňovacím úhelníkem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Regulátory tlaku A2R |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| Rozměr závitu: | 3/8" |
| Typ závitu: | trubkový (G) |
| Provedení závitu: | vnitřní (i) |
| Průtok: | 2500 l/min |
| Materiál: | hliník |
| Rozměr D x Š x V (mm): | 52x53x123 |
| Pracovní tlak: | 10 bar |
| Pracovní teplota: | +5/+60°C |
| Rozsah regulace: | 0,5 až 8,5 bar |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



