rychlospojka ESA, trn 6 mm
rychlospojka s americkým profilem DN5,5 s hadičníkem 6 mm
Rychlospojky Lüdecke DN5,5 s americkým profilem dle norem ISO 6150 B a US Mil. Spec. 4109 s trnem do hadice. Jednostranně uzavíratelné provedení určené zejména pro stlačený vzduch, vodu a jiná média v oblasti pneumatické, měřicí, regulační a řídicí techniky. Provedení z mosazi MS 58 s prvky z nerezové oceli a NBR.
Po rozpojení dochází k úniku média pouze ze vsuvky.
Po rozpojení dochází k úniku média pouze ze vsuvky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RYCHLOSPOJKY A SPOJKY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.066 kg |
| Médium: | různé |
| Vnitřní průměr hadice: | 6 mm |
| Průtok: | 775 l/min |
| Materiál: | mosaz |
| Uzavření: | jednostranné |
| Pracovní tlak: | 35 bar |
| Pracovní teplota: | -20/+100°C |
| Jmenovitá světlost: | DN 5,5 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



