rychlospojka ESK, závit G1/4"i
rychlospojka s asijským profilem DN7,5 s vnitřním trubkovým závitem 1/4"
Univerzální rychlospojka Lüdecke DN7,5 s asijským profilem s vnitřním závitem. Jednostranně uzavíratelné provedení kompatibilní se systémem Nitto Kokh, určené zejména pro stlačený vzduch v oblasti pneumatické, měřicí, regulační a řídicí techniky. Provedení z mosazi MS 58 s prvky z nerezové oceli a NBR.
Po rozpojení dochází k úniku média pouze ze vsuvky.
Po rozpojení dochází k úniku média pouze ze vsuvky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rychlospojky s vnitřním závitem ESK-I |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.096 kg |
| Rozměr závitu: | 1/4" |
| Typ závitu: | trubkový (G) |
| Provedení závitu: | vnitřní (i) |
| Médium: | různé |
| Průtok: | 1375 Nl/min |
| Materiál: | mosaz |
| Uzavření: | jednostranné |
| Pracovní tlak: | 35 bar |
| Pracovní teplota: | -20/+100°C |
| Jmenovitá světlost: | DN 7,5 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



