rychlospojka Industry, závit G3/8"i, volně průchozí
rychlospojka DN7,8 s vnitřním trubkovým závitem 3/8" bez zpětného ventilu
Průmyslové rychlospojky Lüdecke DN7,8 s vnitřním trubkovým závitem. Robustní provedení s optimálním utěsněním, ve volně průchozím provedení, určené zejména pro stlačený vzduch v průmyslu a řemeslnictví. Vhodné pro pneumatické nářadí s vysokou spotřebou stlačeného vzduch. Provedení z mosazi MS 58 s prvky z niklované tvrzené oceli, nerezové oceli a NBR.
Po rozpojení dochází k úniku média z rychlospojky i vsuvky.
Po rozpojení dochází k úniku média z rychlospojky i vsuvky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rychlospojky s vnitřním závitem ESI-IO |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.107 kg |
| Rozměr závitu: | 3/8" |
| Typ závitu: | trubkový (G) |
| Provedení závitu: | vnitřní (i) |
| Médium: | různé |
| Těsnění: | NBR |
| Průtok: | 2800 l/min |
| Materiál: | mosaz, ocel |
| Uzavření: | žádné |
| Pracovní tlak: | 35 bar |
| Pracovní teplota: | -20/+100°C |
| Jmenovitá světlost: | DN 7,8 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



