rychlospojka Micro, trn 5 mm do panelu
přepážková rychlospojka DN2,7 s hadičníkem 5 mm
Přepážkové micro rychlospojky Lüdecke DN2,7 vybavené maticí pro upevnění do panelu a trnem do hadice. Jednostranně uzavíratelné provedení určené zejména pro stlačený vzduch, vodu a jiná média v oblasti pneumatické, měřicí, regulační a řídicí techniky. Provedení z mosazi MS 58 s prvky z nerezové oceli a NBR.
Po rozpojení dochází k úniku média pouze ze vsuvky.
Po rozpojení dochází k úniku média pouze ze vsuvky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rychlospojky do panelu s trnem ESMC-TSV |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.024 kg |
| Médium: | různé |
| Těsnění: | NBR |
| Vnitřní průměr hadice: | 5 mm |
| Průtok: | 165 l/min |
| Materiál: | mosaz |
| Uzavření: | jednostranné |
| Rozměr matice: | M8x0,5 |
| Pracovní tlak: | 35 bar |
| Pracovní teplota: | -20/+100°C |
| Jmenovitá světlost: | DN 2,7 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



