rychlospojka Mini, pružina 8/6 mm
rychlospojka DN5 s převlečnou maticí a pružinou na hadici 8/6 mm
Mini rychlospojky Lüdecke DN5 s převlečnou maticí a pružinou pro připojení a ochranu hadice. Jednostranně uzavíratelné provedení určené zejména pro stlačený vzduch, vodu a jiná média v oblasti pneumatické, měřicí, regulační a řídicí techniky. Provedení z mosazi MS 58 s prvky z nerezové oceli a NBR.
Po rozpojení dochází k úniku média pouze ze vsuvky.
Po rozpojení dochází k úniku média pouze ze vsuvky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rychlospojky s maticí a pružinou ESM-TQF |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.044 kg |
| Vnější průměr hadice: | 8 mm |
| Médium: | různé |
| Těsnění: | NBR |
| Vnitřní průměr hadice: | 6 mm |
| Průtok: | 510 l/min |
| Materiál: | mosaz |
| Uzavření: | jednostranné |
| Pracovní tlak: | 35 bar |
| Pracovní teplota: | -20/+100°C |
| Jmenovitá světlost: | DN 5 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



