rychlospojka Standard, matice 8/6 mm, volně průchozí
rychlospojka DN7,2 s převlečnou maticí na hadici 8/6 mm bez zpětného ventilu
Univerzální volně průchozí rychlospojka Lüdecke DN7,2 bez zpětného ventilu s převlečnou maticí pro připojení hadice. Po rozpojení dochází k úniku média z rychlospojky i vsuvky. Určeno zejména pro stlačený vzduch, vodu a jiná média v průmyslu a řemeslnictví. Provedení z mosazi MS 58 s prvky z nerezové oceli a NBR.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rychlospojky s převlečnou maticí ES-TQO |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.078 kg |
| Vnější průměr hadice: | 8 mm |
| Médium: | různé |
| Těsnění: | NBR |
| Vnitřní průměr hadice: | 6 mm |
| Průtok: | 2150 l/min |
| Materiál: | mosaz |
| Uzavření: | žádné |
| Rozměr matice: | M12x1 |
| Pracovní tlak: | 35 bar |
| Pracovní teplota: | -20/+100°C |
| Jmenovitá světlost: | DN 7,2 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



