rychlospojka Standard, matice 6/4 mm
rychlospojka DN7,2 s převlečnou maticí na hadici 6/4 mm
Univerzální rychlospojky Lüdecke DN7,2 s převlečnou maticí pro připojení hadice. Jednostranně uzavíratelné provedení určené zejména pro stlačený vzduch, vodu a jiná média v oblasti pneumatické, měřicí, regulační a řídicí techniky. Provedení z mosazi MS 58 s prvky z nerezové oceli a NBR.
Po rozpojení dochází k úniku média pouze ze vsuvky.
Po rozpojení dochází k úniku média pouze ze vsuvky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rychlospojky s převlečnou maticí ES-TQ |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.073 kg |
| Vnější průměr hadice: | 6 mm |
| Médium: | různé |
| Těsnění: | NBR |
| Vnitřní průměr hadice: | 4 mm |
| Průtok: | 1100 Nl/min |
| Materiál: | mosaz |
| Uzavření: | jednostranné |
| Rozměr matice: | M10x1 |
| Pracovní tlak: | 35 bar |
| Pracovní teplota: | -20/+100°C |
| Jmenovitá světlost: | DN 7,2 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



