sponkovačka/hřebíkovač NKG40/50PRO
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Značka: Aircraft
Dostupnost Skladem (2 ks)
Kód: 2405501
Značka: Aircraft
Kombinovaná sponkovačka a hřebikovačka v praktickém plastovém kufříku.
Kontaktní pojistka. Regulace hloubky zaražení
Určeno pro spony 16 – 40 mm a hřebíky 15-50 mm
Technická data
Max. provozní tlak 6 bar
Spotřeba vzduchu 0,6 l/výstřel
Vhodné hřebíky 15 – 50 mm, typ F
Vhodné spony 16 – 40 mm, typ 90