Trubka hliníková 28x1,5 modrá tyč 6m
hliníková trubka pro vzduchové rozvody 28/25 mm, délka 6 m
Trubky vyrobené z hliníkové slitiny EN AW6060 T6 s anodizovaným vnitřním povrchem pro odolnost vůči kondenzátu a práškově lakovaným pláštěm v modré barvě, určené pro potrubní rozvody stlačeného vzduchu a inertních plynů.
Nízká hmotnost, malý tlakový spád, snadné opracování. Vhodné pro systémy push-in (AirPush a další).
Cena uvedena za tyč
Nízká hmotnost, malý tlakový spád, snadné opracování. Vhodné pro systémy push-in (AirPush a další).
Cena uvedena za tyč
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hliníkové trubky AluNET |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.86 kg |
| Délka (m): | 6 m |
| Pracovní tlak: | 12,5 bar |
| Pracovní teplota: | max. 100°C |
| Jmenovitá světlost (mm): | DN25 |
| Vnější průměr trubky (mm): | 28 mm |
| Materiál: | hliník |
| Barva: | modrá |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



