Trubka AluNET 15x1,3 modrá tyč 6m
hliníková trubka pro vzduchové rozvody 15/12,4 mm, délka 6m
Hliníkové trubky ALB6, modré, délka 6m. Vhodné pro systémy AirPuch a SicoAir.
práškově lakované hliníkové trubky modré barvy určené pro potrubní rozvody stlačeného vzduchu a inertních plynů
materiál trubek - slitina AW-6060 T6
pracovní tlak - 16 bar
pracovní teplota do +100 °C
délka trubek - 6 m (dodáváme pouze celé trubky, tedy po 6 metrech)
Cena uvedena za jeden metr.
práškově lakované hliníkové trubky modré barvy určené pro potrubní rozvody stlačeného vzduchu a inertních plynů
materiál trubek - slitina AW-6060 T6
pracovní tlak - 16 bar
pracovní teplota do +100 °C
délka trubek - 6 m (dodáváme pouze celé trubky, tedy po 6 metrech)
Cena uvedena za jeden metr.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hliníkové trubky AluNET |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.152 kg |
| Barva: | modrá |
| Materiál: | hliník |
| Pracovní tlak: | 16 bar |
| Pracovní teplota: | max. 100°C |
| Délka: | 6 m |
| Vnější průměr trubky: | 15 mm |
| Jmenovitá světlost: | DN 12 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



