ventil škrtící, závit G1/8"a, pro hadičku 6/4mm - škrcení na přívodu
Vzduch je škrcen ze strany hadičky, na přívodu.
Vzduch ze strany závitu prochází volně bez škrcení.
Regulace ruční.
Vzduch ze strany závitu prochází volně bez škrcení.
Regulace ruční.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Škrtící ventily - škrcení na přívodu 8965 |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.033 kg |
| Rozměr závitu: | G1/8" |
| Typ závitu: | trubkový (G)/metrický (M) |
| Těsnění: | NBR |
| ? Hadice: | 6/4 mm |
| Materiál: | mosaz poniklovaná |
| Rozměr matice: | M10x1 |
| Pracovní tlak: | 15 bar |
| Pracovní teplota: | -10/+70°C |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



