ventil solenoidový 2V 2/2 NC, přímo řízený, G1/4"i
solenoidový ventil 2V, 2/2 NC, bez napětí zavřený, připojení 1/4", přímo řízený
Série solenoidových ventilů určených pro stlačný vzduch, vodu, olej a neagresivní kapalná a plynná média s viskozitou do 20Cst. Přímo řízené povedení bez minimálního potřebnéhho tlaku, s funkcí 2/2 NC, bez napětí zavřené.
Tělo z mosazi s vnitřním závitovým připojením, s těsněním z NBR pro teploty - 10 °C a +80 °C.
Dodáváno bez vyobrazené cívky a konektoru.
Tělo z mosazi s vnitřním závitovým připojením, s těsněním z NBR pro teploty - 10 °C a +80 °C.
Dodáváno bez vyobrazené cívky a konektoru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ventily 2V 2/2NC přímo řízené |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.128 kg |
| Rozměr závitu: | 1/4" |
| Typ závitu: | trubkový (G) |
| Provedení závitu: | vnitřní (i) |
| Těsnění: | NBR |
| Průtok: | 0,23 l/min |
| Materiál: | mosaz |
| Pracovní tlak: | 8 bar |
| Pracovní teplota: | -10/+80°C |
| Jmenovitá světlost: | DN 2,5 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



