vsuvka ESK, závit R1/4"a, ocel
ocelová vsuvka s asijským profilem DN7,5 s vnějším kuželovým závitem 1/4"
Univerzální vsuvky Lüdecke DN7,5 s asijským profilem s vnějším závitem. Jednostranně uzavíratelné provedení kompatibilní se systémem Nitto Kokh, určené zejména pro stlačený vzduch v oblasti pneumatické, měřicí, regulační a řídicí techniky. Provedení z mosazi MS 58 s prvky z nerezové oceli a NBR.
Po rozpojení dochází k úniku média pouze ze vsuvky.
Po rozpojení dochází k úniku média pouze ze vsuvky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RYCHLOSPOJKY A SPOJKY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| Rozměr závitu: | 1/4" |
| Typ závitu: | kuželový (R) |
| Provedení závitu: | vnější (a) |
| Médium: | různé |
| Průtok: | 1375 Nl/min |
| Materiál: | ocel |
| Uzavření: | jednostranné |
| Pracovní tlak: | 35 bar |
| Pracovní teplota: | -20/+100°C |
| Jmenovitá světlost: | DN 7,5 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



