vsuvka Industry, pružina 8/5 mm
vsuvka DN7,8 s převlečnou maticí a pružinou na hadici 8/5 mm
Průmyslové vsuvky Lüdecke DN7,8 s převlečnou maticí a pružinou pro připojení a ochranu hadice. Robustní provedení s optimálním utěsněním, v jednostranně uzavíratelném provedení, určené zejména pro stlačený vzduch v průmyslu a řemeslnictví. Vhodné pro pneumatické nářadí s vysokou spotřebou stlačeného vzduch. Provedení z mosazi MS 58 s prvky z niklované tvrzené oceli, nerezové oceli a NBR.
Po rozpojení dochází k úniku média pouze ze vsuvky.
Po rozpojení dochází k úniku média pouze ze vsuvky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vsuvky s maticí a pružinou SQF |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.042 kg |
| Vnější průměr hadice: | 8 mm |
| Médium: | různé |
| Vnitřní průměr hadice: | 5 mm |
| Průtok: | 2000 l/min |
| Materiál: | ocel niklovaná |
| Uzavření: | jednostranné |
| Rozměr matice: | M12x1 |
| Pracovní tlak: | 35 bar |
| Pracovní teplota: | -20/+100°C |
| Jmenovitá světlost: | DN 7,8 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



