zavěšení čelní CTA100AQIS 040596
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Značka: A.P.I.
Zavěšení čelní CTA-AQIS
Dostupnost Vyprodáno (dodání 1-4 týdny)
Kód: 040596
Značka: A.P.I.
Zavěšení čelní CTA-AQIS
Úchyt pro kyvné zavěšení válce s rozměry dle ISO 15552 (dříve ISO 6431)
Materiál ocel. Zavěšení se spojuje se dvěma ložiskovými díly ST-AQIS
Průměr válce: 100 mm
Rozteč: 89 mm
Otvory: 10,5 mm
Průměr čepu: 25 mm