zavěšení středové CTS100AQIS 040606
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Značka: A.P.I.
Zavěšení čelní CTS-AQIS
Dostupnost Vyprodáno (dodání 1-4 týdny)
Kód: 040606
Značka: A.P.I.
Zavěšení čelní CTS-AQIS
Úchyt pro kyvné zavěšení válce s rozměry dle ISO 15552 (dříve ISO 6431)
Vnitřní profil úchytu musí souhlasit s profilem válce. Konzultujte vhodnodt použití.
Materiál ocel. Zavěšení se spojuje se dvěma ložiskovými díly ST-AQIS
Průměr válce: 100 mm
Rozteč: 107 mm
Celková průměr profilu: 147 mm
Průměr čepu: 25 mm