Robustní přimazávací jednotka s vnitřním trubkovým závitem. Modulární koncepce kompatibilní s předchozí řadou MW New Deal.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Olejovače B2L |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| Rozměr závitu: | 1/4" |
| Typ závitu: | trubkový (G) |
| Průtok: | 1700 l/min |
| Materiál: | hliník lakovaný |
| Rozměr D x Š x V (mm): | 42x42x155 |
| Pracovní tlak: | 18 bar |
| Pracovní teplota: | +5/+50°C |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



