Přímé spojky, vnější závit R, pro hadičku 12mm
Značka: Noname
Celokovová přímá nástrčná spojka s vnějším kuželovým závitem, pro rychlou a jednoduchou montáž plastových hadiček s vnějším průměrem 12mm.
Určeno zejména pro automatizační, měřící a regulační techniku a pneumatické rozvody stlačeného vzduchu v průmyslu, strojírenství a v automobilové technice s vysokými nároky na mechanické namáhání spojek.
Určeno zejména pro automatizační, měřící a regulační techniku a pneumatické rozvody stlačeného vzduchu v průmyslu, strojírenství a v automobilové technice s vysokými nároky na mechanické namáhání spojek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přímé spojky MPC |
|---|---|
| Vnější průměr hadice: | 12 mm |
| Rozměr závitu: | 1/4", 3/8", 1/2" |
| Typ závitu: | kuželový (R)/metrický (M) |
| Těsnění: | NBR |
| Materiál: | mosaz poniklovaná |
| Pracovní tlak: | 10 bar |
| Pracovní teplota: | -10/+80°C |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Související produkty
Podobné produkty
Přímé šroubení, vnější závit R, pro hadičku 12/10 mm
Skladem
(65 ks)
od 66 Kč bez DPH
od 80 Kč
Přímé šroubení, vnější závit R, pro hadičku 12mm
Skladem
(17 ks)
od 113 Kč bez DPH
od 137 Kč
Přímé šroubení, vnější závit R, pro hadičku 12/10mm - otočné
Skladem
(72 ks)
od 67 Kč bez DPH
od 81 Kč
Přímé spojky, vnější závit R, pro hadičku 12mm - IMBUS
Skladem
(92 ks)
od 55 Kč bez DPH
od 66 Kč



