rychlospojka Mini se vsuvkou Standard
rychlospojka DN5 do rychlospojky DN7,2
Rychlospojka Lüdecke ESM Mini se vsuvkou ES Standard pro rychlý přechod ze systému rychlospojek DN5 na DN7,2.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rychlospojky pro přechod systémů ESMK-ESS |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.035 kg |
| Médium: | různé |
| Těsnění: | NBR |
| Průtok: | 510 l/min |
| Materiál: | mosaz |
| Uzavření: | jednostranné |
| Pracovní tlak: | 35 bar |
| Pracovní teplota: | -20/+100°C |
| Jmenovitá světlost: | DN 5 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



