rychlospojka Standard se vsuvkou Mini
rychlospojka DN7,2 do rychlospojky DN5
Rychlospojka Lüdecke ES Standard se vsuvkou ESM Mini pro rychlý přechod ze systému rychlospojek DN7,2 na DN5.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rychlospojky pro přechod systémů ESK-ESMS |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.068 kg |
| Médium: | různé |
| Těsnění: | NBR |
| Průtok: | 1100 Nl/min |
| Materiál: | mosaz |
| Uzavření: | jednostranné |
| Pracovní tlak: | 35 bar |
| Pracovní teplota: | -20/+100°C |
| Jmenovitá světlost: | DN 7,2 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



