rychlospojka Standard, pružina 12/8 mm
rychlospojka DN7,2 s ochrannou polyamidovou pružinou na hadici 12/8 mm
Univerzální rychlospojky Lüdecke DN7,2 pro spirálové hadice s ochrannou spirálou z polyamidu. Rozebíratelné koncovky pro opakované použití s extrémní odolností vůči tlaku a tahu. Jednostranně uzavíratelné provedení určené zejména pro stlačený vzduch, vodu a jiná média v oblasti pneumatické, měřicí, regulační a řídicí techniky. Provedení z mosazi MS 58 s prvky z polyamidu, oceli a NBR.
Po rozpojení dochází k úniku média pouze ze vsuvky.
Po rozpojení dochází k úniku média pouze ze vsuvky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rychlospojky s pružinou ES-SVK |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.103 kg |
| Vnější průměr hadice: | 12 mm |
| Médium: | různé |
| Těsnění: | NBR |
| Vnitřní průměr hadice: | 8 mm |
| Průtok: | 1100 Nl/min |
| Materiál: | mosaz |
| Uzavření: | jednostranné |
| Pracovní tlak: | 15 bar |
| Pracovní teplota: | -40/+85°C |
| Jmenovitá světlost: | DN 7,2 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



