T-spojky, boční vnější závit G, pro hadičky 8mm - otočné
Celokovová otočná nástrčná spojka ve tvaru T s bočním vnějším trubkovým závitem, pro rychlou a jednoduchou montáž plastových hadiček s vnějším průměrem 8mm.
Určeno zejména pro automatizační, měřící a regulační techniku a pneumatické rozvody stlačeného vzduchu v průmyslu, strojírenství a v automobilové technice s vysokými nároky na mechanické namáhání spojek.
Určeno zejména pro automatizační, měřící a regulační techniku a pneumatické rozvody stlačeného vzduchu v průmyslu, strojírenství a v automobilové technice s vysokými nároky na mechanické namáhání spojek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | T-spojky MPDG |
|---|---|
| Vnější průměr hadice: | 8 mm |
| Rozměr závitu: | 1/8", 1/4", 3/8" |
| Typ závitu: | trubkový (G) |
| Těsnění: | NBR |
| Materiál: | mosaz poniklovaná |
| Pracovní tlak: | 10 bar |
| Pracovní teplota: | -10/+80°C |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



