tlumič hluku SEB, závit G1/8"a
tlumič hluhu ze sintrovaného bronzu s vnějším trubkovým závitem 1/8" se šestihranem
Tlumící prvky pro preventivní ochranu sluchu a ochranu technologií před vstupem hrubých nečistot. Určeno pro provozy, kde dochází k prudkým únikům vzduchu z pneumatických prvků. Materiálové provedení ze slinutého bronzu s prvky z mosazi.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tlumiče hluku SEB se šestihranem |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.005 kg |
| Rozměr závitu: | 1/8" |
| Typ závitu: | trubkový (G) |
| Provedení závitu: | vnější (a) |
| Materiál: | bronz |
| Pracovní tlak: | 12 bar |
| Pracovní teplota: | -10/+80°C |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



