elektrický ventil A1E132, 3/2 cívka/cívka, 1/8", pilot M5
elektromagnetický ventil s připojením 1/8" s funkcí 3/2 cívka/cívka, s pomocným přívodem tlaku s vnitřním závitem M5
Řada elektromagnetických ventilů pro samostatnou nebo bateriovou montáž.
Příkon 3 W či 4,2 VA, s tolerancí napětí 10 % a zatížením ED100 %.
Pomocné přívody tlaku se závity M5 s minimálním požadovaným tlakem 1,5 bar.
Průměr trnu pro umístění cívky 9 mm.
Ventily jsou dodávány bez cívek a konektorů, objednávejte samostatně!
Příkon 3 W či 4,2 VA, s tolerancí napětí 10 % a zatížením ED100 %.
Pomocné přívody tlaku se závity M5 s minimálním požadovaným tlakem 1,5 bar.
Průměr trnu pro umístění cívky 9 mm.
Ventily jsou dodávány bez cívek a konektorů, objednávejte samostatně!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektromagnetické ventily A1E 1/8" |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.168 kg |
| Rozměr závitu: | 1/8" |
| Typ závitu: | trubkový (G) |
| Provedení závitu: | vnitřní (i) |
| Médium: | vzduch |
| Těsnění: | NBR |
| Průtok: | 650 Nl/min |
| Materiál: | hliník, plast |
| Pracovní tlak: | 1 až 10 bar |
| Pracovní teplota: | -10/+60°C |
| Typ ventilu: | 3/2 |
| Pilotní přívod tlaku: | M5 |
| Jmenovitá světlost: | DN 6,5 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



