vsuvka Mini, pružina 6/4 mm
vsuvka DN5 s ochrannou polyamidovou pružinou na hadici 6/4 mm
Univerzální vsuvky Lüdecke DN5 pro spirálové hadice s ochrannou spirálou z polyamidu. Rozebíratelné koncovky pro opakované použití s extrémní odolností vůči tlaku a tahu. Jednostranně uzavíratelné provedení určené zejména pro stlačený vzduch, vodu a jiná média v oblasti pneumatické, měřicí, regulační a řídicí techniky. Provedení z mosazi MS 58 s prvky z polyamidu, oceli a NBR.
Po rozpojení dochází k úniku média pouze ze vsuvky.
Po rozpojení dochází k úniku média pouze ze vsuvky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vsuvky s pružinou ES-SSVK |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.017 kg |
| Vnější průměr hadice: | 6 mm |
| Médium: | různé |
| Vnitřní průměr hadice: | 4 mm |
| Průtok: | 510 l/min |
| Materiál: | mosaz |
| Uzavření: | jednostranné |
| Pracovní tlak: | 15 bar |
| Pracovní teplota: | -40/+85°C |
| Jmenovitá světlost: | DN 5 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



