Multipoziční připojovací desky s pevnou polohou, pro jednoduchou instalaci 3-cestných a 5-cestných ventilů řady A1 do pneumatických bloků. Nevyužité pozice lze zaslepit deskou A1C1, nevyužité porty záslepkou ventilu A1T1.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Základové desky A1B1 |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.442 kg |
| Rozměr závitu: | 1/4" |
| Typ závitu: | trubkový (G) |
| Provedení závitu: | vnitřní (i) |
| Materiál: | hliník |
| Pracovní tlak: | 10 bar |
| Pracovní teplota: | -10/+60°C |
| Jmenovitá světlost: | DN 6,5 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



