Přímé spojky, vnější závit R, pro hadičku 8mm
Značka: STNC
Přímá nástrčná spojka s vnějším kuželovým závitem, pro rychlou a jednoduchou montáž plastových hadiček s vnějším průměrem 8mm.
Určeno zejména pro automatizační, měřící a regulační techniku a pneumatické rozvody stlačeného vzduchu v průmyslu, strojírenství a v automobilové technice.
Určeno zejména pro automatizační, měřící a regulační techniku a pneumatické rozvody stlačeného vzduchu v průmyslu, strojírenství a v automobilové technice.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přímé spojky PC |
|---|---|
| Vnější průměr hadice: | 8 mm |
| Rozměr závitu: | R1/8", R1/4", R3/8", R1/2" |
| Typ závitu: | kuželový (R)/metrický (M) |
| Těsnění: | PTFE/NBR |
| Materiál: | mosaz, POM |
| Pracovní tlak: | 10 bar |
| Pracovní teplota: | -10/+60°C |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Související produkty
Podobné produkty
Přímé šroubení, vnější závit R, pro hadičku 8/6 mm
Skladem
(319 ks)
od 38 Kč bez DPH
od 46 Kč
Přímé šroubení, vnější závit R, pro hadičku 8/6mm - otočné
Skladem
(71 ks)
od 54 Kč bez DPH
od 65 Kč
Přímé spojky, vnější závit R, pro hadičku 8mm - IMBUS
Skladem
(158 ks)
od 26 Kč bez DPH
od 32 Kč
Rotační přímé spojky do 400ot/min, vnější závit R, pro hadičku 8mm
Vyprodáno (dodání 1-4 týdny)
od 580 Kč bez DPH
od 702 Kč



