pneumatický ventil pro vzduch A1P133 3/2 vzduch/vzduch diferenční 034017
vzduchem ovládaný ventil s připojením 1/8" s funkcí 3/2 vzduch/vzduch diferenční
Řada pneumaticky ovládaných ventilů pro samostatnou nebo bateriovou montáž pomocí připojovací desky A1B1. Minimální pilotní tlak 1,5 bar.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pneumatické ventily A1P 1/8" |
|---|---|
| Rozměr závitu: | 1/8" |
| Typ závitu: | trubkový (G) |
| Provedení závitu: | vnitřní (i) |
| Médium: | vzduch |
| Těsnění: | NBR |
| Provedení ventilu: | 3/2 |
| Průtok: | 650 Nl/min |
| Materiál: | hliník, plast |
| Pracovní tlak: | 1 až 10 bar |
| Pracovní teplota: | -10/+60°C |
| Pilotní přívod tlaku: | 1/8" |
| Jmenovitá světlost: | DN 6,5 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



