Přímé spojky, vnější závit R, pro hadičku 10mm
Značka: Noname
Celokovová přímá nástrčná spojka s vnějším kuželovým závitem, pro rychlou a jednoduchou montáž plastových hadiček s vnějším průměrem 10mm.
Určeno zejména pro automatizační, měřící a regulační techniku a pneumatické rozvody stlačeného vzduchu v průmyslu, strojírenství a v automobilové technice s vysokými nároky na mechanické namáhání spojek.
Určeno zejména pro automatizační, měřící a regulační techniku a pneumatické rozvody stlačeného vzduchu v průmyslu, strojírenství a v automobilové technice s vysokými nároky na mechanické namáhání spojek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přímé spojky MPC |
|---|---|
| Vnější průměr hadice: | 10 mm |
| Rozměr závitu: | 1/4", 3/8", 1/2" |
| Typ závitu: | kuželový (R)/metrický (M) |
| Těsnění: | NBR |
| Materiál: | mosaz poniklovaná |
| Pracovní tlak: | 10 bar |
| Pracovní teplota: | -10/+80°C |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Související produkty
Podobné produkty
Přímé šroubení, vnější závit R, pro hadičku 10/8 mm
Skladem
(142 ks)
od 49 Kč bez DPH
od 59 Kč
Přímé šroubení, vnější závit R, pro hadičku 10mm
Skladem
(52 ks)
od 93 Kč bez DPH
od 112 Kč
Přímé šroubení, vnější závit R, pro hadičku 10/8mm - otočné
Skladem
(222 ks)
od 63 Kč bez DPH
od 76 Kč
Přímé spojky, vnější závit R, pro hadičku 10mm - IMBUS
Skladem
(282 ks)
od 36 Kč bez DPH
od 43 Kč



