Přímé spojky, vnější závit R, pro hadičku 10mm
Značka: STNC
Přímá nástrčná spojka s vnějším kuželovým závitem, pro rychlou a jednoduchou montáž plastových hadiček s vnějším průměrem 10mm.
Určeno zejména pro automatizační, měřící a regulační techniku a pneumatické rozvody stlačeného vzduchu v průmyslu, strojírenství a v automobilové technice.
Určeno zejména pro automatizační, měřící a regulační techniku a pneumatické rozvody stlačeného vzduchu v průmyslu, strojírenství a v automobilové technice.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přímé spojky PC |
|---|---|
| Vnější průměr hadice: | 10 mm |
| Rozměr závitu: | R1/8", R1/4", R3/8", R1/2" |
| Typ závitu: | kuželový (R)/metrický (M) |
| Těsnění: | PTFE/NBR |
| Materiál: | mosaz, POM |
| Pracovní tlak: | 10 bar |
| Pracovní teplota: | -10/+60°C |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Související produkty
Podobné produkty
Přímé šroubení, vnější závit R, pro hadičku 10/8 mm
Skladem
(142 ks)
od 49 Kč bez DPH
od 59 Kč
Přímé šroubení, vnější závit R, pro hadičku 10/8mm - otočné
Skladem
(222 ks)
od 63 Kč bez DPH
od 76 Kč
Přímé šroubení, vnější závit R, pro hadičku 10mm
Skladem
(52 ks)
od 93 Kč bez DPH
od 112 Kč
Přímé spojky, vnější závit R, pro hadičku 10mm - IMBUS
Skladem
(21 ks)
65 Kč bez DPH
79 Kč
Přímé spojky, vnější závit R, pro hadičku 10mm - IMBUS
Skladem
(282 ks)
od 36 Kč bez DPH
od 43 Kč
Rotační přímé spojky do 300ot/min, vnější závit R, pro hadičku 10mm
Vyprodáno (dodání 1-4 týdny)
od 912 Kč bez DPH
od 1 103 Kč



