Rozdvojka SKG s vnitřními kuželovými závity. Univerzální, světově rozšířený systém pro snadné spojování rozvodů stlačeného vzduchu ve stavebnictví a průmyslu. Robustní provedení z temperované litiny, pozinkované a žlutě chromátované, s bezpečnostním dvojitým jazýčkem a tesněním z perbunanu odolným vůči olejům.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rozdvojky DWS |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.255 kg |
| Rozměr závitu: | 3/4" |
| Typ závitu: | kuželový (R) |
| Provedení závitu: | vnitřní (i) |
| Médium: | vzduch |
| Těsnění: | NBR |
| Materiál: | litina |
| Pracovní tlak: | 10 bar |
| Pracovní teplota: | -40/+95°C |
| Jmenovitá světlost: | DN 24 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



